XIII. South Bohemia Classic

Poděkování

 

 

chtěla bych upřímně poděkovat panu Pavlu Kacerovskému, řediteli závodu South Bohemia Classic, za opětovnou možnost spolupráce v tak noblesní veteránské soutěži, jakou právě South Bohemia Classic bezesporu je. V letošním XIII. ročníku nám pan Kacerovský umístil před dětský domov průjezdové stanoviště a svěřil zapisování časů, bezmála 160 veteránů. Celé dopoledne se tak stalo opravdovým kontaktním zážitkem s vůní motorů a obdivováním noblesních křivek různorodých kapot. Děkujeme za důvěru, osobní a velice srdečný fokus pro nás všechny a zapomeňme na mnou tištěné potvrzovací razítko jinam, než bylo určeno.

Opětovné pozvání na galavečer s charitativní aukcí, jejíž konečná částka je vskutku neočekávaná, bylo po celém dopoledni třešničkou na dortu. A to vážně pořádnou, neboť částku 168 tisíc korun rozhodně nikdo z nás nečekal. Poděkování patří také automobilovému závodníkovi Tomáši Engemu, který do aukce věnoval své osobní sportovní artefakty, fotografovi Ondřeji Kroutilovi, ale pochopitelně také úspěšným dražitelům – M. Kortánkovi (společnost MyCoiner), S. Škrabalovi (CB plyn s. r. o. – rekonstrukce a výstavba inženýrských sítí) a J. Shrbenému. Za peníze vytvoříme kompletní funkční relaxačně rehabilitační třídu pro naše děti i žáky, myslím, že nejen pro ně.

Děkuji Vám i všem ostatním, kteří se na celé akci podílejí, za podporu, čas, možnost dlouhodobé spolupráce a navázání pro nás tolik potřebných následných kontaktů.

Již po deváté jsme mohli být součástí akce a děkujeme, že aukce pomáhá v lepším bytí právě nám.

S přáním úspěšných dní a dalších bezpečně najetých kilometrů

Mgr. Jana Šlechtová za celý dětský domov