1

"Vůně moře" na závěr prázdnin

„Vůně moře“ na závěr prázdnin.

Měli jsme tu možnost navštívit ostrov „Šolta“ v Chorvatsku, kde jsme si užili týden plný zábavy, akce, legrace a dobrého jídla. Poznali jsme spousty nových lidí z (Chorvatska, Německa, Rakouska, Slovenska, Slovinska), mezi kterými jsme si našli nové přátele.

Měli jsme tu možnost plout lodí do města „Trogiru“ a společně si užít nádherné památky tohoto města. Tento výlet nás v dobrém slova smyslu velice unavil. Pro některé z nás byla plavba na otevřeném moři velice vyčerpávající :-).

Navštívili jsme také město „Split“, kde jsme hledali dle daných indicií název zátoky ostrova Šolta, která byla klíčem k „pirátskému pokladu“. Toto hledání se nám vítězně podařilo a při zpáteční cestě „katamaránem“ na náš ostrov, jsme byli odměněni pirátem krásnou památeční mincí. Za tento krásně prožitý týden plný smíchu, radosti, splněných přání patří náš velký dík sponzorovi „drogerii DM“ a především jejím organizátorům, kteří pro nás na každý den připravovali zábavu. Byli na nás velmi hodní a splnili nám každé naše přání.

Tento prázdninový týden se nad očekávání opravdu vydařil…….přálo nám i hezké počasí a hlavně, nikdo nepřišel k úrazu! Opravdu ještě jednou moc děkujeme za krásnou „tečku“ na konci prázdnin!!!

Dominika, Jan, Vítek a Radka 🙂