VII. South Bohemia Classic 2016

Chtěla bych za náš Dětský domov v Horní Plané srdečně poděkovat ing. Karlu Machovi a Pavlu Kacerovskému za osobní pozvání na Společenský galavečer VII. South Bohemia Classic 2016, který se konal dne 10. 9. 2016 v hotelu Relax.

Již podruhé jsme Vámi byli vyzváni k osobní účasti na galavečeru, kde součástí programu byla dražba věnovaného obrazu, vřelé poděkování patří i autorovi p. Zapadlíkovi. Díky štědrému dražiteli se částka vyšplhala až na neuvěřitelných 28 000,- Kč.

Za tyto prostředky si mohou letos děti z dětského domova aktivně užít zimní sezónu. Částku použijeme na financování lyžování pro zkušené lyžaře, ale i pro děti, které se rozhodnou překonat svůj strach, či respekt z jízdy na sjezdovce. Tak vstříc novým zážitkům, díky Vám.

Večera s úžasnou atmosférou, milým přijetím, rozmanitým chutným rautem i skvělou náladou se tentokrát osobně účastnily i dvě dívky z dětského domova, které ohromeny veškerou dokonalostí, konstatovaly, že jednou budou také úspěšné, budou jezdit v těch skvělých vozech a že se tedy začnou pořádně učit! Úsměvné a upřímné, že?

Jana Šlechtová