380 738 258 info@detskydomovhp.cz

U nás také vyrůstají dobří sportovci

V naší Základní škole, která je součástí Dětského domova, vyrůstá v současné době řada kvalitních sportovců – zejména však Sára Bandyová z Hodňova.

Vyhrála okresní přebor v Českém Krumlově a v krajském kole atletického čtyřboje žáků základních škol praktických a speciálních, které se konalo v Písku, kde se umístila na druhém místě. Zajistila si účast, ve dnech 15. 6. – 17. 6., v národním finále v Kladně, kde naši školu vzorně reprezentovala v atletickém čtyřboji.

Družstvo dívek se umístilo na 5. místě ze 14 krajů a oblastí. Jihočeský kraj se celkově umístil na 4. místě, k tomuto umístění svými kvalitními výkony přispěla i naše Sára.

Sportovní výkony neustále zlepšuje, v její sportovní kariéře má ve škole plnou podporu. Patří ji naše uznání a poděkování, podala kvalitní výkony.

V oblasti sportu se stala vzorem pro ostatní žáky. Pevně věříme, že takových kvalitních sportovců bude přibývat a kdo ví, třeba již příští rok v tomto atletickém čtyřboji zvítězí. A za pár let ji budeme fandit možná i na letních olympijských hrách 

Sára Bandyová vlevo těsně před zahájením závodů v Kladně